Koncerty a videoklipy

Správná atmosféra.

Přejete si vytvořit videoklip nebo zaznamenat koncert?

Zabýváme se tvorbou záznamů a hudebních meadley z koncertů, aftermovie z hudebních akcí či videoklipů rozmanitých žánrů. Scénář tvoříme společně s umělci a uzpůsobíme se hudebnímu žánru a celkové atmosféře videa pro dosažení nejlepšího výsledku.

Jsme otevřeni jakýmkoliv individuálním přáním a záleží zcela na Vás, jak si hudební projekt představujete.

Co nabízíme?

Tvorba hudebního videoklipu od scénáře po střih dle Vašich představ a požadavků včetně výběru vhodných lokací a v případě náročnějšího projektu zajištění profesionálního štábu.

Tvorba aftermovie z hudební akce v té nejlepší možné kvalitě s možností vlastního výběru hudby z naší licencované hudební banky.

Natočení záznamu z celého koncertu z pěti a více kamer dle potřeby, možnost vytvoření hudebního meadley včetně střihu zvukové stopy.

Produkční zajištění

Jsme schopni zajistit organizační stránku Vašeho hudebního projektu od podrobného denního plánu až po zajištění jednotlivých herců a rekvizit.

Profesionální štáb

Za účelem časové efektivity a vysoké kvality pracujeme v případě potřeby ve vícečleném týmu se zvukařem, osvětlovačem či maskérem.

Individuální přístup

Každý videoklip je jiný v závislosti na mnoha faktorech, jako je například hudební žánr, cílové publikum, ale i Vaše osobní požadavky jsou pro nás klíčové.

Brass Avenue

Videoklip vytvořený v rámci koncertu dechové kapely v Lucerně

Brass Avenue

Videoklip k novému coveru dechové kapely s Klárou Issovou a Igorem Barešem

Pavel Callta

Sestřih z výročního koncertu a křtu desky v Lucerně

Benatar

Videoklip k virálnímu singlu českého YouTube kritika

Kontaktujte nás
s Vaším novým projektem.